Czakry – sprawdź, które są u ciebie najsilniejszeLudzkie ciało skrywa w sobie wiele nieodkrytych tajemnic; niektóre z nich są na szczęście stopniowo rozszyfrowywane, jak w przypadku czakr znanych w wierzeniach buddyjskich oraz hinduskich już od wielu stuleci. Nie trzeba jednak jechać do Azji czy wybierać się do dalekich Indii, aby przeprowadzić własny czakry test i sprawdzić, które ośrodki energetyczne są w naszym ciele najsilniejsze. W tym celu wystarczy najczęściej odpowiedzieć na kilka lub kilkanaście pytań dotyczących własnego życia, swojego stanu ducha, przekonań i uczuć charakteryzujących nas jako człowieka. 

Testy zwykle pokazują nie tylko to, która z czakr na nas najsilniej oddziałuje, ale i jak wygląda rozłożenie ich mocy na całe ciało, dzięki czemu od razu wiadomo, nad którą należy w pierwszej kolejności popracować. 

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby czakry test był rozwiązywany przez osoby, które nie są do końca przekonane o istnieniu wewnętrznej energii. Jest to nawet wskazane, bo bardzo często się okazuje, że rozwiązany test udziela wielu odpowiedzi na pytania dotyczące ogólnej kondycji psychicznej i fizycznej człowieka.

Komentarze

Popularne posty